Smart ofisas
sistemų automatizavimas

Larnitech SMart Ofisas leis Jums atsikratyti kasdienių rutininių biuro centro valdymo darbų ir Jūs galėsite susikaupti išimtinai prie savo verslo užduočių nagrinėjimo.

Išmanusis biuras Larnitech suteiks Jums galimybę lengvai ir veiksmingai kontroliuoti apšvietimą, klimatą, saugumą ir kitas technines sistemas: vidinį ryšį, skaitiklių parodymų statistiką, prieigos kontrolę arba bet kokią kitą iš daugybės prieinamų funkcijų.

Jūsų išmanusis biuras žino, kas kokiu metu ateina ir išeina. Visa ši statistika lengvai prieinama Jums per programėlę Larnitech arba per Jūsų asmeninį virtualų biurą. Jūs galite iš bet kokios pasaulio vietos kalbėtis su lankytojais prie Jūsų biuro durų ir imtis atitinkamų priemonių. Ar Jūs juos įleisite ir pasakysite biuro kavos aparatui paruošti puodelį aromatingos kavos ar paprašysite ateiti kitu metu, sprendimą priimate Jūs!

Biuro IŠTEKLIŲ TAUPYMAS

Išmanusis biuras / ofisas

Smart Biuro centro dispečerizacija – leidžia kontroliuoti visus biurus atskirai ir suprasti, kiek kiekvienas iš jų sunaudoja elektros energijos.

Judesio jutikliai — leidžia kontroliuoti apšvietimą ir išjungti jį, jeigu patalpoje nieko nėra.

Šildymo reguliavimas — mažina temperatūrą nedarbo metu.

Sistemų suderinamumas — visų klimato sistemų darbas, kurių atskiri elementai maksimaliai papildo viena kitą, o ne konfliktuoja tarpusavyje.

Protingo Biuro kino teatras, daugiakambarinės sistemos („multiroom“), vaizdo stebėjimas, signalizacija, prieigos kontrolės sistema ir kitos sistemos gali būti lengvai integruotos į bendrą Larnitech automatizavimo ir valdymo sistemą Išmanusis Biuras, leidžiančią jiems efektyviai sąveikauti ir mažinti energijos išteklių sunaudojimą!

VISŲ SISTEMŲ VALDYMAS INTERNETU

Išmaniųjų Patalpų valdymas internetu

Klimato valdymas — ventiliacijos, kondicionierių, radiatorių, ventiliatorinių konvektorių, konvektorių sistemos. Elektronikos valdymas — nuotolinė kompiuterių, spausdintuvų, kondicionierių, jungiklių, kištukinių lizdų ir t. t. kontrolė. Į sistemą taip pat gali būti įtraukti: vandens šildymo katilai, nepertraukiamo maitinimo blokai, televizoriai ir net kavavirės, kas leidžia atlikti maksimalią kiekvienos smulkmenos kontrolę Jūsų biure.

Pasitarimų kambarių valdymas — automatinis klimato nustatymas likus 30 minučių iki pasitarimo pradžios; projektorių ir pristatymų valdymas.

Žaliuzių valdymas — taip pat užuolaidų, roletų, romėniškų užuolaidų valdymas. Automatinis, priklausomai nuo paros laiko arba scenarijaus arba rankinis iš programėlės.

Apšvietimo valdymas — išorinis ir vidinis. Šviesos ryškumo reguliavimas, šviestuvų spalvos keitimas, launž atmosferos sukūrimas poilsio zonose.

Biodinamimis apšvietimas – dėl kuo artimesnės natūraliai šviesos regėjimas pavargsta žymiai mažiau, nervų sistema stabilizuojasi ir produktyvumas padidėja. Kadangi lempų apšvietimo spektras keičiasi automatizuotai, darbuotojams dirbti tokiomis sąlygomis tampa žymiai paprasčiau.

BIURO IR ŽMONIŲ JAME SAUGUMAS

Image

Vaizdo stebėjimas internetu — ši funkcija leidžia internetu peržiūrėti vaizdus iš Jūsų biuro kamerų.

Saugumo sistema + signalizacija — scenarijus „Saugumas“ informuos Jus apie nesankcionuotą prasiskverbimą į biurą arba į teritoriją aplink jį.

Smart prieigos kontrolės sistema — darbuotojų atvykimo į darbo vietą ir išvykimo iš darbo vietos kontrolė.

Integracija su numerių programiniu kompleksu — užkardas atsidaro nuotoliniu būdu.

Apsauga nuo vandens nuotėkio — vandens nuotėkio atveju sistema automatiškai uždaro vožtuvą ir praneša apie įvykį.

СО2 lygio kontrolė — padidėjus anglies dvideginio lygiui sistema informuoja apie slenksčio viršijimą ir įjungia ventiliacijos sistemą.

Durų uždarymo jutikliai ir judesio jutikliai — leidžia kontroliuoti darbuotojų judėjimą išmaniajame biure.

KOMFORTAS

Image

Valdymas iš vienos Smart OBiuras programėlės.

Valdymas balsu — su Siri, Google Assistant, Apple HomeKit, Alexa balso asistentų pagalba.

Integracija su bet kokia furnitūra.

Integracija su bet kokiomis apsaugos sistemomis.

Daugiakambarinės sistemos (multiroom) — galimybė atkurti foninę muziką ir informuoti apie nepaprastąsias situacijas visu biuro perimetru arba atskirose patalpose.

Paruošti scenarijai — mes suteikiame prieigą prie didelės paruoštų scenarijų duomenų bazės, taip pat juos galima sukurti individualiai, kad tiksliai atitiktų Jūsų poreikius.

Scenarijus „Aš išėjau“, aktyvuojamas vienu mygtuko paspaudimu, išjungia visą apšvietimą biure, išjungia įrangą arba

Patikėkite visas rutinines užduotis Jūsų Smart biurui ir sutaupykite laiko susikoncentruoti į geresnių rezultatų pasiekimą darbe!

Smart sistemos įrengimas ir automatizavimas
Larnitich logotipas
Navigacija
Kontaktai
Elektroinstaliacija, UAB
Įm. kodas: 302515379
I-V: 8:00 - 18:00
Image
Lietuvos vėliava
English flag
English flag