METAFORSA – PAKETINIS SPRENDIMAS IŠMANIAJAM NAMUI

„Metaforsa“ – tai kompleksinis taupus įmonės Larnitech sprendimas (Išmanaus namo įrangos komplektas), kuriame pateiktos visos pagrindinės išmanaus namo funkcijos. Mėgaukitės papildomu komfortu, saugumu ir energijos taupymu su įmonės Larnitech paketinio sprendimo „Metaforsa“ pagalba!

Image

„Metaforsa“ tinka gyvenamųjų, komercinių patalpų ir viešbučių automatizavimui. Įrengimui paruoštas išmanaus namo įrangos komplektas, kuris susideda iš pagrindinio modulio ir temperatūros, judesio, nuotėkio, langų ir durų padėties jutiklių.

PAGRINDINĖS METAFORSA FUNKCIJOS

Image

APŠVIETIMO PRIETAISŲ
VALDYMAS

Image

UŽUOLAIDŲ PAVARŲ
VALDYMAS

Image

KIŠTUKINIŲ LIZDŲ
VALDYMAS

Image

VANDENS TIEKIMO VOŽTUVŲ VALDYMAS

Image

ŠILDYMO SISTEMŲ VOŽTUVŲ VALDYMAS

Image

VARTŲ PAVARŲ
VALDYMAS

LENGVAS ĮRENGIMAS IR PALEIDIMO SUREGULIAVIMAS

Išmanaus namo sistemos instaliavimo ir reguliavimo procesas pakankamai paprastas. Sistemą „Metaforsa" galima sureguliuoti paprasto planšetinio kompiuterio pagalba. Be to, tam nereikalingos gilios programavimo žinios ir įgūdžiai.

PAPILDOMA JUNGTIS

Išplėtimo jungtis leidžia padidinti Smart home sistemos funkcionalumą, prijungus papildomą įrangą, pavyzdžiui, šviesos diodinius arba pritemdomos šviesos šaltinius, matavimo prietaisus ir kt.

Smart home sistemos LANKSTUMAS

Universalūs įėjimai / išėjimai leidžia prijungti įvairius kitų gamintojų įrenginius ir jutiklius (kondicionierius, ventiliacijos sistemas, įrangą saunai ir pan.)

ŠIUOLAIKINĖ VARTOTOJO SĄSAJA

Valdyti sistemą „Metaforsa Išmanusis Namas“ lengva. Jums tiesiog reikia mūsų programą instaliuoti išmaniajame telefone ar planšetiniame kompiuteryje (programą galima atsisiųsti iš App Store ir Play Market).

NUOTOLINĖ PRIEIGA

Naudodamiesi planšetiniu kompiuteriu ar išmaniuoju telefonu visada galite pakeisti namo klimato kontrolės sistemų nustatymus, patikrinti, ar uždarytas langas, arba išjungti pamirštą išjungti šviesą, net jei esate už tūkstančių kilometrų nuo savo išmaniųjų namų.

AUTOMATINIAI PRANEŠIMAI

Jūsų Išmanusis Namas (Smart home) gali siųsti teksto ir balso pranešimus apie įvykius ar ypatingas situacijas (saugumo sistemos suveikimas, vandens nuotėkis, jutiklių nustatytų slenksčių viršijimas ir t. t.) į Jūsų mobilųjį telefoną.

IP KAMERŲ INTEGRACIJA

Ši funkcija leidžia jums internetu peržiūrėti vaizdus iš Jūsų namuose esančių kamerų.

APSAUGA NUO NUOTĖKIŲ

Nuotėkio atveju Smart home sistema automatiškai blokuoja vandens tiekimą ir informuoja savininką apie incidentą.

EKONOMIŠKAI NAUDINGAS SPRENDIMAS

Šiuolaikinių komponentų naudojimas ir populiariausių funkcijų prieinamumas „Metaforsa" paketiniame sprendime užtikrina puikų funkcionalumo ir kainos balansą. Šis Išmaniojo Namo (Smart home) sprendimas siūlo Jums daugybę funkcijų už patrauklią kainą.

Larnitich logotipas
Navigacija
Kontaktai
Elektroinstaliacija, UAB
Įm. kodas: 302515379
I-V: 8:00 - 18:00
Image
Lietuvos vėliava
English flag
English flag