Apie mus

Šiuolaikinis pasaulis patiria precendento neturintį informacinių technologijų augimą. Mes, įmonė Larnitech, gerai suvokiame šią tendenciją ir darome viską, kas įmanoma, kad įneštume savo indėlį į išmanaus namo (Smart home) technologijų naujovių plėtrą. Aplinkai nekenksmingais savo ekologiškai švariais aukštųjų technologijų produktais mes prisidedame prie gamtos resursų išsaugojimo pasaulyje ir atliekame savo misiją kuriant šiuolaikinius būstus, kuriuose dera progresyvios idėjos, komfortas ir saugumas.

Kas mes esame

Larnitech – tai privačioms ir komercinėms patalpoms skirtų automatizavimo įrenginių gamintojas iš Vokietijos. Mes įsitikinę: viską, kas Jūsų name atliekama rankomis, galima ir reikia automatizuoti.

Išmanieji namai (Smart home)

Mūsų įmonės išmaniųjų namų (Smart home) sprendimai — tai vieninga kontrolės ir valdymo sistema su patogia ir prieinama sąsaja. Mes sukūrėme savo programėlę Larnitech, suteikiančią galimybę valdyti sistemą iš mobiliųjų įrenginių. Programėlė tinka iOS, Android, Linux ir Windows operacinėms sistemoms ir gali būti atsisiųsta iš App Store ir Play Market. Intuityvi programėlės sąsaja su daugybe funkcijų ir galimybių tokia paprasta, kad ją lengvai perpras net vaikas.

Mūsų įmonės sprendimai veiksmingi ir paprasti, kaip ir garsusis konstruktorius LEGO. Mes siūlome elementų rinkinį, kurio pagalba galima atlikti minimalų automatizavimą su bazinėmis funkcijomis ir maksimaliu galimybių kiekiu.

Larnitech „išmanusis namas“– tai pirmiausiai:

 • komfortas ir jaukumas Jūsų name;
 • visiška apsauga nuo įsibrovimų, nuotėkių ir gaisrų;
 • išteklių ir laiko taupymas.

Su Larnitech ne Jūs rūpinatės namu, o jis Jumis!

Įmonės istorija

Įmonė Larnitech buvo įsteigta 2014 metais Kiolno mieste Vokietijoje. Pirmaisiais savo veiklos metais mes gaminome įrangą pagal autorines Smart home technologijas, bet kitose įmonėse. 2019 metais mes paleidome nuosavą gamybą, atidarėme pilno ciklo gamyklą ir persikėlėme Kiolno į Freudenbergą.

Per tą laiką mūsų specialistai sukūrė ir ištobulino tris įrangos išmaniajam namui kartas. Šiuo metu mūsų produkcija importuojama į daugiau nei 20 pasaulio šalių, o sumontuotų išmaniojo namo sistemų kiekis viršijo dešimtis tūkstančių.

Kuo mes skiriamės nuo konkurentų?

Mūsų Smart home įranga paprasta, bet tuo pačiu maksimaliai veiksminga ir lengvai įdiegiama. Išmanaus namo sistemos komponentai veikia principu Plug&Play – greitas suderinimas ir paleidimas, kas pas konkurentus užima ženkliai daugiau laiko.

Mes siūlome:

 • aukštą kokybę;
 • prieinamą kainą;
 • platų funkcionalumą;
 • individualų pritaikymą kiekvienam klientui;
 • paprastą programavimo funkcijų sistemą;
 • pagalbą internetu ir galimybę mūsų specialistui nuotoliniu būdu konfigūruoti sistemą.

Dar vienas mūsų Smart home sistemos privalumas, kad ji nuolat pati save stebi ar nėra klaidų. Atsiradus problemai dažnai Jūs to net nesužinosite, nes mūsų prekiautojas prekiautojo skydelyje pamatys pranešimą apie klaidą ir nuotoliniu būdu ją ištaisys.

Mes taip pat siūlome unikalų sprendimą rinkoje – rinkinį „Metaforsa". Tai universalus rinkinys su pagrindinėmis Išmanaus namo automatizavimo funkcijomis. Jį lengva instaliuoti ir jis iš karto paruoštas naudojimui.

Mes naudojame ir laidinę ryšio sistemą (kuri yra patikimesnė, ilgaamžiškesnė ir neįtakojama išorinių veiksnių) ir belaidę.

Laidinė sistema

Visi Smart home įrenginiai sujungti per duomenų magistralę. Pagrindiniai šio tipo sistemos privalumai:

 • Didelis operatyvumas, greitas ir patikimas duomenų perdavimo būdas;
 • Paprastas instaliavimas;
 • Plataus spektro įrangos naudojimas;
 • Veiksmingos saugumo funkcijos;
 • Ilgas tarnavimo laikas;
 • Sistemoje nėra baterijomis maitinamų įrenginių, kuriems reguliariai reikia keisti baterijas.

Belaidė sistema

Šio tipo sistemoje signalų perdavimui iš valdymo įrenginio vykdymo padaliniams naudojamas radijo kanalas.

Pagrindiniai šios Išmanaus namo sistemos privalumai:

 • Reikšmingas sutaupymas – įrengiant sistemą nėra būtinybės tiesti laidus, dėl ko sumažėja išlaidos eksploatacinėms medžiagoms ir darbui;
 • Lankstus ir paprastas sistemos įrengimas;
 • Galimybė lengvai išplėsti esamą sistemą.

Darbo su mūsų įmone privalumai

Kodėl turėtumėte įdiegti būtent mūsų išmaniojo namo sistemą?

Mes savo darbe naudojame šiuolaikiškiausią europietišką įrangą, kurią gaminame savo pilno ciklo gamykloje.

Mūsų prekiautojai – tai daugiametę darbo patirtį turintys profesionalai, kurie sistemą įdiegs maksimaliai greitai ir kokybiškai, įvertinę visus Jūsų pageidavimus.

Nuotolinė prieiga prie Smart home įrenginio: visus pakeitimus galima atlikti nevykstant į objektą. Mūsų protingo namo įrenginių funkcionalumas leis kontroliuoti visus valdymo aspektus Jūsų namuose, bute arba biure. Jutikliai duos signalą nustačius vandens arba dujų nuotėkį, judesio jutikliai įjungs kameras ir Jūs gausite paveikslėlį savo išmaniajame telefone arba planšetiniame kompiuteryje nesankcionuoto įsibrovimo atveju.

Naudotojas taip pat turi galimybę kiekvienoje patalpoje valdyti apšvietimo sistemą, pagal grafiką įjungti elektrotechniką, kondicionierių arba muzikinį centrą. Be to, visa tai galima daryti ir betarpiškai patalpoje ir nuotoliniu būdu — pavyzdžiui, pakeliui į namus.

Išmaniojo namo valdymas atliekamas iš bet kokio įrenginio – tam galima naudoti išmanųjį telefoną, planšetinį kompiuterį, knyginį kompiuterį ar net išmanųjį laikrodį. Mūsų įmonės sukurta unikali programėlė išmaniojo namo (Smart Home) funkcionalo kontrolei, taip pat paruoštas sprendimas „iš dėžutės“ leis paversti Jūsų namą šiuolaikine daugiafunkce ir komfortiška erdve gyvenimui ir darbui.

Protingo namo įrengimas

Išmanusis namas (Smart Home) iš Larnitech – tai:

SĄSAJŲ MODULIAI

Vieninga tobula Smart home sistema, pradedant nuo paties paprasčiausio jutiklio ir baigiant programine įranga ir internetinėmis paslaugomis.

Sąsajų moduliai užtikrina įvairių įrenginių integravimą į vieningą automatizavimo ir valdymo sistemą (saulės kolektoriai, matavimo prietaisai, šilumos siurbliai ir t. t.).

AUKŠTOS KOKYBĖS ŠIUOLAIKINIAI KOMPONENTAI

Ekologiškai saugūs aukštųjų technologijų išmanieji produktai, neužimantys daug vietos ir negadinantys dizaino.

Kokybiškų Protingo namo komponentų naudojimas leido mums išplėsti mūsų įrangos funkcionalumą ir sumažinti jo išmatavimus, svorį ir energijos suvartojimą iki minimumo. Sistemoje naudojami mikrojutikliai ir kompaktiški valdymo blokai neturėsiantys įtakos Jūsų namo interjerui.

PATIKIMUMAS

Patikimumas: vokiška kokybė ir 2 metų garantija įrangai.

Remiantis „paskirstytos logikos" principu mūsų sistema neturi centrinio bloko, kas reikšmingai padidina jos patikimumą. „Pakibus“ valdikliui, moduliui arba jutikliui visi likę įrenginiai tęs savo darbą.

Belaidės sistemos sukūrimui naudota MESH technologija, kas užtikrina šios sistemos didelį patikimumą. Visi sistemos komponentai sąveikauja vienas su kitu taip, kad veiksmingiausiai atliktų savo užduotis.

Smart home SISTEMOS LANKSTUMAS

Dėl paskirstytos logikos Smart home sistema lengvai išplečiama, kas leidžia prijungti daugybę įvairių įrenginių, tuo pačiu išplečiant sistemos funkcionalumą. Vartotojai kai kuriuos sistemos nustatymus gali keisti be specialistų pagalbos.

Namo IŠTEKLIŲ TAUPYMAS

Sutaupoma iki 30% energetinių namo išteklių, kas leidžia greitai susigrąžinti į išmanųjį namą įdėtas investicijas.

Išmanusis namas apjungia visas sistemas, užtikrindamas nenutrūkstamą ir veiksmingą darbą. Energetinis efektyvumas pasiekiamas pirmiausiai dėl apšvietimo ir mikroklimato automatizavimo. Egzistuoja keletas sistemos nustatymo variantų, tame skaičiuje: naudojant judesio jutiklius, kalendoriaus duomenis, specialius nustatymus, individualius skirtingoms namo zonoms ir t. t. Jutiklių statistika ir elektros prietaisų naudojimas gali būti panaudoti elektros energijos sunaudojimo optimizavimui.

Įmonė Larnitech siūlo Jums aukštos kokybės Smart home sprendimus privačių namų automatizavimui už prieinamas kainas! Padarykite savo gyvenimą komfortiškesnį, patogesnį ir saugesnį su namu, kuris viskuo pasirūpins už Jus!

Larnitich logotipas
Navigacija
Kontaktai
Elektroinstaliacija, UAB
Įm. kodas: 302515379
I-V: 8:00 - 18:00
Image
Lietuvos vėliava
English flag
English flag